פרסום | מכירים את זה ש...

Go down

פרסום | מכירים את זה ש...

הודעה  F-I-R-E on Fri Jul 25, 2008 11:26 am

1.יש את הקטע שכל מי שחוזר מחו"ל תמיד מביא "טובלרון" למרות שכבר שנים יש את זה בארץ
2.יש את הקטע שבמוצרים עם תאריך תמיד רשום "בתוקף עד.." (עם חץ) ואף פעם התאריך לא נמצא איפה שהחץ .
3.מה הקטע של המקום לחור של הקש בטרופית? הוא לא שונה מאף נקודה אחרת בטרופית ואפילו ממוקם במקום שהכי קשה לתקוע את הקש .
4.תמיד כשאתה מדבר עם מישהו על נושא מסויים (צבא, חו"ל) ואתה מזכיר מישהו שקשור לנושא הזה, אתה תציג אותו כ"חבר שלי" אפילו אם אמרת לו שלום רק פעם אחת בחיים .
5.יש את הקטע שלא ברור איך מתחילים לאהוד קבוצת כדורגל או כדורסל, חוץ מהמקרה שאתה אוהד את הקבוצה של העיר שאתה גר בה. לפי מה לעזאזל אתה קובע איזה קבוצה לאהוד ?
6.תמיד כשאתה שואל מישהו אם הוא ראה סרט מסויים שלא יצא לו לראות, הוא יגיד לך: "לא,אבל שמעתי עליו"- למי אכפת?! גם אני שמעתי עליו, בגלל זה שאלתי .
7.תמיד כשיש מישהו שמן במשפחה, אז בכל אירוע משפחתי יגידו לו שהוא רַזֳה אפילו אם הוא שַמַן כמו חזיר
8.תמיד כשאתה קונה חולצה או בגד אחר, אתה שואל את המוכר אם זה יפה עליך- הרי ברור שהוא יגיד שכן, מן הסתם הוא רוצה שתקנה את זה .
9.תמיד כשנוסעים במכונית וחם נורא פותחים מזגן ולא מצליחים למצוא זוית של המזגן שתגיע לפרצוף, אבל כשמישהו אחר רוצה מזגן ואתה מת מקור, אתה אף פעם לא מצליח למצוא זוית של המזגן ככה שלא יהיה לך זרם ראשי לראש .
10.יש את הקטע שבעיתון של יום שישי משקיעים בטירוף עם מלא צבעים ומוספים, אבל מה, הם לא ישימו שתי סיכות כדי להחזיק את הדפים כמו שצריך .
11.תמיד אחרי שאתה מסיים שיחה של שעה עם חבר שלך ושכחת להגיד לו משהו אתה מתקשר שוב ומתחיל את השיחה ב"מה המצב?"- מה הקטע?! השנייה דיברתם מה כבר יכול להשתנות במצב שלו ?!
12. יש את הקטע שכשאתה הולך לקולנוע אתה נחשף לטכנולוגיה הכי מתקדמת שיש מכל הבחינות, אבל מה, כשמתחילה ההקרנה, מופיעה תעודת הזהות הזאת של הסרט שנראית כמו מלפני 100 שנה, בשחור לבן, בכתב יד והתמונה רועדת כולה .
13.למה לעזאזל יש פח בשירותי בנים? מי האידיוט שינגב את התחת ויזרוק את זה לפח ?
14.יש את הקטע שאתה מדבר עם חבר שלך בטלפון ואתה שואל אותו "מה קורה?" והוא מפרט לך מה הוא עשה כל השבוע,ומה הוא עשה כל היום, ואז אתה שואל אותו "ומה חוץ מזה?"- מה לעזאזל אתה מצפה שהוא יענה לך?! הוא כבר אמר לך את כל מה שיש לו להגיד .
15.יש את הקטע שעד שאתה מוצא בארון משהו ללבוש, אתה מזיז איזה אלף בגדים שאין סיכוי שתלבש אותם מתישהו, אבל אתה תשאיר אותם שנים בארון שלך .
16.יש את הקטע שכשאנשים נמצאים בשירותים ציבוריים עם חברים, הם תמיד שוטפים את הידיים אחרי שהם משתינים, אבל כשהם בבית הם אף פעם לא שוטפים .
17.יש את הקטע שלכל הגיבורי על יש איזו יכולת שמייחדת אותם כמו סופרמן שיכול לעוף, וספיידרמן שיורה קורי עכביש מהיידים. מה הקטע של באטמן לעזאזל?! הוא סתם מיליונר .
18.יש את הקטע שכל התוכניות של הכרויות ושידוכים, כל המשתתפים רגישים, ספונטניים, בעלי חוש הומור ומתלבשים ספורט אלגנט .
19.יש את הקטע כשמישהו מספר בדיחה ואף אחד לא צוחק, הוא תמיד אומר "אה, לא הבנתם?"- מבחינתו הסיבה היחידה שיכולה להיות לזה שאף, אחד לא צחק היא שלא הבינו אותה, הוא לא מבין שיכול להיות שהיא פשוט לא מצחיקה .
20.תמיד בסדרות קומדיה יש את הקטע שברגעים מצחיקים שומעים את קהל צוחק, למה זה טוב? להבהיר לצופים שגם אם הם לא צחקו זה לא אומר שזה לא היה מצחיק, עובדה שיש כאלה שכן צחקו ?!
21.יש את הקטע ב"בזקארד" שכשאתה מחייג למספר תפוס או לא זמין, עונה לך מענה קולי של השירות ומציא לך כל מיני אפשרויות: "הקש 1 לחיוג חוזר, 2 לשיחה חדשה ו3 לסיום השירות". מה הקטע? אם אני לא רוצה לדבר אני פשוט מנתק .
22.תמיד כשמישהו הולך ברחוב ורואה שלט של צבע טרי על ספסל או משהו, הוא ייגע בו כדי לוודא למרות שהוא לא מתכוון לשבת .
23.תמיד כשחבר שלך מדבר בפלאפון עם מישהו שאתה מכיר, וגם אתה רוצה לדבר איתו, אתה אומר לו 100 פעם שיביא לך אותו כשהוא מסיים. הוא מהנהן בחיוב ואז כשהוא מנתק הוא שואל: "מה רצית ?"
24.יש את הקטע בקומיקס שתמיד כשרואים מישהו ישן, מצויירת לו בועת דיבור שיוצאת מהפה ובפנים רשום "zzz..."- מה הקטע? מתי פעם אחרונה יצא למישהו צליל של z בזמן שהוא ישן?!
25.יש את הקטע שבשעשועונים על כסף אתה תמיד רוצה שהמתחרה ירוויח הרבה כסף, ואם הוא לא מצליח אתה מתבאס- מה הקטע? גם ככה אתה לא תראה מזה שקל .
26.למה תמיד אחרי שרואים סרט בקולנוע אי אפשר לצאת באותה דרך שנכנסים ותמיד מובילים אותך דרך כל מיני תעלות ומדרגות ככה שבסוף אתה יוצא מהמקרר של ה"בורגר-ראנץ ´"?
27.יש את הקטע שמישהו מספר בדיחה ומתחיל אותה ב... "יש לי בדיחה אבל היא לא מצחיקה"- אז אל תספר אותה !
28.יש את הקטע שכשאתה הולך לספר והוא חופף לך את הראש, תוך מאית שנייה הוא מגיעה לטמפ´ האידאלית של המים, אבל כשאתה מתקלח בבית לוקח לך שעה להגיע לטמפ´ נורמלית .
29.יש את הקטע שבנות תמיד מפחדות שיראו אותם בתחתונים וחזייה כשהן מחליפות בגדים או משהו, אבל כשהן בים אין להם בעיה עם זה שהן עם חוטיני וכל העולם רואה .
30.יש את הקטע שילדים קטנים משחקים "הקדרים באים"- מה זה לעזאזל קדר? ואם יש דבר כזה, למה שילד בן 6 ידע מזה ?
31.תמיד אחרי תספורת, הספר שם לך ג´ל ומשקיע את החיים שלו בעיצוב- מה הקטע? שניכם יודעים שהדבר הראשון שאתה הולך לעשות ב10 דקות הקרובות זה להשקיע את החיים שלך בלחפוף את השיער .
32.יש את אלה שיודעים לצייר רק משהו אחד ובכל הזמנות שיש להם הם יציירו את זה .
33.יש את הקטע שמישהו מספר בדיחה ואף אחד לא צוחק, אז כדי לצאת מזה בסדר הוא אומר שהיא לא שלו- כאילו שאת שאר הבדיחות הוא המציא .
34.יש את הקטע שאתה מראה את החברה שלך לחבר ואח"כ הוא אומר לך: "היא דווקא נראית סבבה"- למה "דווקא"? מי אמר שלא ?
35.תמיד כששמים טיימר למצלמה, ולא משנה אם היא אפילו 2 מטר ממך, אתה תדפוק ספרינט של החיים שלך כדי להספיק להצטלם למרות שכל הקטע בטיימר זה לתת לך מספיק זמן להתארגן .
36.מה הקטע שלמנעולים של דלתות יש שני מצבים? נעילה אחת ושתי נעילות, כאילו שגנב יצליח לפרוץ נעילה אחת אבל שתיים לא, ונגיד שכן, למה מלכתחילה זה לא מגיע למצב של שתי נעילות ?
37.תמיד כשאתה אוכל קרונפלקס, אתה מוצא את עצמך פתאום קורא את הרכיבים למרות שזה לא אומר לך כלום ואין מצב שתזכור את זה .
38.תמיד במשחקי כדורגל כשמישהו מקבל מכה ברגל או משהו, הוא מתגלגל על הרצפה ונאנק מכאבים כאילו הוא הולך להיות נכה לכל החיים ואחרי שתי דקות הוא פתאום קם על הרגליים ומתחיל לרוץ כמו נינג´ה .
39.מה הקטע שכולם אומרים בהודעה שלהם במזכירה אלקטרונית להשאיר הודעה אחרי הצפצוף? זה לא שזאת המצאה חדשה שאף אחד לא יודע איך היא עובדת, יש את זה לכולם כבר שנים !!!
40.מה הקטע שהצליל של הפקס כזה צורמני ומעצבן? לא יכלו למצוא לו צליל יותר נורמלי? זה לא שזה עובד על גלגלי שיינים או משהו .
41.יש את הקטע שאתה בחיים לא תראה אמבולנס מתדלק בתחנת דלק- כאילו שהם עובדים על בטריות או משהו .
42.תמיד שמישהו מתחיל משפט ב"הקיצר..." הוא מתחיל לפרט לפרטי פרטים במשך שעה .
43.יש את אלה שמספרים לחבר´ה איזה קטע מצחיק שהיה להם בפרטי פרטים ואף אחד לא צוחק, אז הם אומרים: "צריכים להיות שם כדי להבין"- מה הקטע? סיפרת בדיוק מה שהיה, מה ההבדל ?
44.יש את הקטע שההבדל היחיד בין שמפו שהוא רק לשיער, לבין שמו שהוא גם לראש וגם לגוף, הוא שעל אחד מהם רשום שהוא גם לגוף .
45.תמיד כשנותנים לילד קטן בננה ויש בה חלק שחור, אומרים לו שזה דבש ושזה טוב- מאיפה לעזאזל הגיע לשם דבש? זו בננה רקובה !!!!
46.תמיד בפרסומת למסטיקים רואים מישהו פותח את הקופסא ומפיל בדיוק שני מסטיקים, אבל כשאתה מנסה, או שלא נופל כלום או שנופלים כולם.
47.תמיד כשאתה אוכל במסעדה והפה שלך מפוצץ באוכל, המלצרית תבוא ותשאל אותך "איך האוכל עד עכשיו?"- היא לא יכולה לחכות דקה שתסיים לבלוע ?!
48.מה הקטע ששמים על השמשה האחרונית של המכונית שלט של: "תינוק באוטו"- כאילו שאם לא היה שלט היית שם גז ונכנס בו, אבל בגלל השלט תגיד שלא נעים להרוג תינוק, מילא אישה זקנה .
49.יש את הקטע שברגע שתגיד לסבתא שלך שאתה אוהב משהו שהיא הכינה, במשך שנים היא תכין לך רק את זה ואם פתאום לא יבוא לך היא תגיד: "מה,אבל אתה אוהב את זה ."
50.תמיד כשאתה מבקש ממישהו שיזכיר לך משהו, הוא אומר: "אין בעיה" ואין מצב שהוא זוכר להזכיר .
51.יש את הקטע שלחבר שלך יש שיער ארוך ופתאום אתה רואה אותו עם קרחת, אתה כמו אידיוט תשאל אותו: "הסתפרת?"- ברור שכן! מה אתה חושב שהוא יענה לך: "נשר לי השיער ?".
52.מה הקטע של הכפתור האמצעי בעכבר? הוא אף פעם לא עושה כלום .
53.יש את הקטע שאתה יכול לא לחרבן שבוע, אבל ברגע שתלך לשירותים, ככל שאתה מתקרב הלחץ גובר ככה כשאתה מגיע לדלת אתה יודע שנשארו לך עוד 15 שניות
54.תמיד כשאומרים משהו בלחש, הוא נשמע הרבה יותר אמין מסיבה לא ברורה .
55.מה ההבדל בין יצאת חירום ליציאה רגילה ?
56.יש את הקטע שהשורות בקולנוע כל כך צמודות ככה שאם מישהו רוצה להכנס או לצאת הוא חייב להתקע לכולם בבירכיים. מה הבעייה להוסיף רווח של 5 ס"מ בין השורות ?
57.תמיד בסרטים כשמישהו עומד למות ויש לו משהו חשוב להגיד, הוא אומר כמה משפטים בכוחות האחרונים ומת בשנייה שהוא מסיים את המילה האחרונה .
58.תמיד כשכולם ישנים ומישהו כמה להשתין הוא לא ישתין בשקט לכיוון החרסינה, אלא דווקא ישירות למים, כדי לעשות רעש ושכולם ידעו שהוא משתין .
59.מה הקטע שעושים למישהו "זין" עם היד- מי האידיוט שהחליט שהאמה מסמלת **? ואיך לעזאזל הוא הצליח לשכנע את כולם ?
60.יש את הקטע שרק רופאים מצליחים להבין את הכתב שלהם, וזה לא ברור אם בבית המרקחת באמת מצליחים להבין אותו או שהם סתם דוחפים לך תרופות לא קשורות .

_________________


avatar
F-I-R-E
מנהל ראשי
מנהל ראשי

מספר הודעות : 641
Registration date : 07.07.08

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

Re: פרסום | מכירים את זה ש...

הודעה  Electra_GM on Sun Aug 03, 2008 6:41 pm

חח מצחיק אבל לא כולם

_________________
Electra studio

92% מהמתבגרים עברו לשמוע ראפ. אם אתה מה-8% האלה שמקשיבים למוזיקה אמיתית, העתק זאת לחתימה שלך

באש ובמיים תמיד איתך
בית"ר ירושליים
קרדיט לthedarkhermit המלך
על הסוסה שלמעלה

avatar
Electra_GM
מנהל ראשי
מנהל ראשי

מספר הודעות : 626
Age : 23
Location : גדרה שליטה!
Registration date : 07.07.08

צפה בפרופיל המשתמש http://www.greenZONE.tipo.co.il

חזרה למעלה Go down

Re: פרסום | מכירים את זה ש...

הודעה  F.E.A.R on Tue Aug 12, 2008 6:20 pm

כל הכבוד עדי
תודה

_________________


בברכה, ***מנהל פורום SUPER
avatar
F.E.A.R
בעלים ומנהל ראשי
בעלים ומנהל ראשי

מספר הודעות : 591
Registration date : 11.09.07

צפה בפרופיל המשתמש http://super.forummotion.com/

חזרה למעלה Go down

Re: פרסום | מכירים את זה ש...

הודעה  theREALdragon on Sat Aug 16, 2008 4:46 am

אמשך כך עדי חחח
avatar
theREALdragon
משתמש פרו
משתמש פרו

מספר הודעות : 427
Location : גדרה שליטה!
Registration date : 07.07.08

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

Re: פרסום | מכירים את זה ש...

הודעה  Electra_GM on Fri Nov 07, 2008 10:57 pm

אני מכיר את זה ש....

_________________
Electra studio

92% מהמתבגרים עברו לשמוע ראפ. אם אתה מה-8% האלה שמקשיבים למוזיקה אמיתית, העתק זאת לחתימה שלך

באש ובמיים תמיד איתך
בית"ר ירושליים
קרדיט לthedarkhermit המלך
על הסוסה שלמעלה

avatar
Electra_GM
מנהל ראשי
מנהל ראשי

מספר הודעות : 626
Age : 23
Location : גדרה שליטה!
Registration date : 07.07.08

צפה בפרופיל המשתמש http://www.greenZONE.tipo.co.il

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה


 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה