super
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

ריבאלדו עוזב את א.א.ק אתונה ועובר לאוזבקיסטן

2 posters

Go down

ריבאלדו עוזב את א.א.ק אתונה ועובר לאוזבקיסטן Empty ריבאלדו עוזב את א.א.ק אתונה ועובר לאוזבקיסטן

הודעה  maccabi tel aviv Tue Aug 26, 2008 1:13 am

כוכבה הברזילאי של א.א.ק אתונה, ריבאלדו, הדהים את אוהדי קבוצתו כשהכריז ברדיו יווני כי הוא עוזב את הקבוצה ויעבור לשחק במועדון באוזבקיסטן העונה.
הקשר בן ה-36 סיפר כי דיבר עם ראשי א.א.ק והם נתנו לו אישור להצטרף לבוניודקור, אפילו שלברזילאי חוזה לעונה נוספת במועדון היווני.

"אני מבקש סליחה מאוהדי א.א.ק, אבל אני לא יכול להגיד לא להצעה כזו", אמר ריבאלדו בראיון ברדיו.
הקשר, שזכה ב-2002 בגביע העולם עם ברזיל, הוסיף: "היה לי יום קשה. הייתי צריך לקחת החלטה מאוד קשה. משהו מאוד חיובי הגיע לכיווני ולא יכולתי לסרב לכך".
ריבאלדו שיחק ב-4 העונות האחרונות ביוון, שלוש באלופה, אולימפיאקוס ובעונה שלאחר מכן עבר לא.א.ק אתונה, לאחר שסירב לקיצוץ בשכרו.
"דברים קרו כל כך מהר והיית חייב לעזוב", סיפר ריבאלדו, שהיה מרוצה מהיחס של א.א.ק אליו. "כל אחד אחר במצבי לא היה דוחה הצעה כזו", הוסיף.
הקשר נשאל לגבי גובה ההצעה שקיבל מהקבוצה באוזבקיסטן, אך סירב לגלות. דבר אחד ריבאלדו כן אמר: "זוהי אותה קבוצה שנתנה הצעה של 30 מיליון דולר עבור סמוטל אטו, פשוט היא שינתה את שמה מקורובצ'י לבוניודקור".

ריבאלדו זכור בעיקר מהשנים בהן שיחק בברצלונה, איתה זכה באליפות ספרד ובמילאן, בשורותיה הניף את גביע אירופה לאלופות ב-2003.

איזה שחקן זקן כבר חשבתי שהוא פרש מכדורגל ולמרות זה הוא עדיין לא יהייה בישראל

קרדיט לOne
maccabi tel aviv
maccabi tel aviv
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

מספר הודעות : 379
Registration date : 08.07.08

http://www.maccabi-tlv.co.il/

חזרה למעלה Go down

ריבאלדו עוזב את א.א.ק אתונה ועובר לאוזבקיסטן Empty Re: ריבאלדו עוזב את א.א.ק אתונה ועובר לאוזבקיסטן

הודעה  F-I-R-E Tue Aug 26, 2008 1:16 am

לא ידעתי את זה
תודה על העידכון דור
חבל שהוא לא היה בישראל
F-I-R-E
F-I-R-E
מנהל ראשי
מנהל ראשי

מספר הודעות : 641
Registration date : 07.07.08

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה